گرفتن روسیه آمریکا دوشنبه نیویورک

گرفتن: روسیه آمریکا دوشنبه نیویورک دونالد ترامپ ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی خیلی‌ها در حق آیت‌الله «هاشمی» جفا کردند و اکنون پشیمان هستند / نعمتی

یک عضو فراکسیون مستقلین ولایی گفت: خیلی ها در حق آیت‌الله جفا کردند و اکنون پشیمان هستند و البته خیلی ها هم در حق ایشان جفا کردند و اکنون هیچ پشیمانی ندارند.

خیلی‌ها در حق آیت‌الله «هاشمی» جفا کردند و اکنون پشیمان هستند / نعمتی

نعمتی: خیلی ها در حق آیت الله «هاشمی» جفا کردند و اکنون پشیمان هستند

عبارات مهم : سیاسی

یک عضو فراکسیون مستقلین ولایی گفت: خیلی ها در حق آیت الله جفا کردند و اکنون پشیمان هستند و البته خیلی ها هم در حق ایشان جفا کردند و اکنون هیچ پشیمانی ندارند.

بهروز نعمتی در گفت وگو با ایسنا، اظهار داشت: بعضی انسان ها بسیار اثرگذارند و آقای هاشمی در شمار این انسان ها بود که از ستون های مهم نظام و انقلاب به شمار می رفت و خلاء ایشان بعد از رحلتشان به جد در جامعه به خاص در حوزه های سیاسی مشهود هست. آیت الله هاشمی عالمی جلیل القدر اثرگذاری بود که توانایی حل بسیاری از پرسشها را داشت. هرچه جلوتر می رویم خلاء حضور نداشتن آیت الله هاشمی در جامعه زیاد بارز می شود.

خیلی‌ها در حق آیت‌الله «هاشمی» جفا کردند و اکنون پشیمان هستند / نعمتی

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس با اشاره به تاثیرگذاری آیت الله هاشمی بین جریان های سیاسی متفاوت کشور گفت: صلابت، صمیمیت، صبوری و وفاقی که بین جریان ها و گروه های سیاسی به وجود آورده بود اثربخشی خوبی در جامعه داشت و بعید می دانم که کسی بتواند به این زودی ها خلاء ایشان را پر کند. به عنوان مثال ایشان در حل اختلافات مسئولان از همه رده های سیاسی توانمند بود. اگر ایشان اکنون حضور داشت شاید پرسشها این روزهای قوه قضائیه و مسئله سازی های مدیر جمهور سابق به وجود نمی آمد و حضور آیت الله جهت حل و فصل آنها خیلی کمک حال بود.

واژه های کلیدی: سیاسی | پشیمان | پشیمانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs