گرفتن روسیه آمریکا دوشنبه نیویورک

گرفتن: روسیه آمریکا دوشنبه نیویورک دونالد ترامپ ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل افشاگری تازه نیویورک تایمز علیه پسر ترامپ

روزنامه نیویورک تایمز در گزارش جدیدی فاش کرد، پسر ارشد دونالد ترامپ پیش از دیدار با یک وکیل روس که او فکر می‌کرد اطلاعاتی علیه هیلاری کلینتون دارد، در ایمیلی مط

افشاگری تازه نیویورک تایمز علیه پسر ترامپ

افشاگری تازه نیویورک تایمز علیه پسر ترامپ

عبارات مهم : روسیه

روزنامه نیویورک تایمز در گزارش جدیدی فاش کرد، پسر ارشد دونالد ترامپ پیش از دیدار با یک وکیل روس که او فکر می کرد اطلاعاتی علیه هیلاری کلینتون دارد، در ایمیلی مطلع شده است بود که این بخشی از تلاش دولت روسیه جهت کمک به کمپین ریاست جمهوری پدرش هست.

به گزارش ایسنا، روزنامه نیویورک تایمز دوشنبه به نقل از سه فرد مطلع از این ایمیل نوشت، “راب گلدستون” کارشناس روابط عمومی و فعال رسانه که جهت انجام آن دیدار میان ناتالیا وسلنیتسکایا، یک وکیل روس و دونالد ترامپ جونیور، پسر مدیر جمهوری آمریکا وساطت کرده بود، در پیامی به پسر ارشد ترامپ گفته بود که دولت روسیه منبع احتمالی اطلاعات مخرب علیه هیلاری کلینتون است.

افشاگری تازه نیویورک تایمز علیه پسر ترامپ

دونالد ترامپ جونیور در بیانیه روز یکشنبه خود به این دیدار اذعان کرد ولی به این مساله اشاره نکرد که به او گفته شده است بود آن وکیل روس احتمالا وابسته به کرملین است.

نیویورک تایمز همچنین نوشت، افشای این ایمیل احتمالا به نفع بازرس هایی است که راجع به احتمال همدستی وابستگان دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا با دولت روسیه با نشانه پیروزی در انتخابات سال گذشته تحقیق می کنند.

روزنامه نیویورک تایمز در گزارش جدیدی فاش کرد، پسر ارشد دونالد ترامپ پیش از دیدار با یک وکیل روس که او فکر می‌کرد اطلاعاتی علیه هیلاری کلینتون دارد، در ایمیلی مط

پسر ارشد ترامپ دوشنبه یک وکیل جهت پرونده تحقیقات مرتبط با روسیه استخدام کرد. این در حالی است که جمهوری خواهان مشهور نسبت به دیدار پسر ترامپ و یک روس ابراز نگرانی کرده اند. جنجال بر سر دیدار پسر ترامپ عصر دوشنبه با گزارش تازه نیویورک تایمز شدیدتر شد.

اتهاماتی مبنی بر ارتباط کمپین ترامپ با روسیه بر چند ماه اول ریاست جمهوری او سایه انداخته و منجر شده است تا کمیته هایی از کنگره و یک شورای خاص فدرال به ریاست رابرت مولر در رابطه با این مساله تحقیق کنند. مسکو اتهام نفوذ در انتخابات نوامبر ۲۰۱۶ آمریکا را رد می کند.

دونالد ترامپ جونیور تاکید دارد که در آن نشست هیچ “اطلاعات موثری” در مورد هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات آمریکا ارائه نشد. او دوشنبه در توییتی طعنه آمیز نوشت: “ظاهرا من نخستین کسی در یک کمپین انتخاباتی هستم که جهت شنیدن اطلاعاتی راجع به رقیب در ملاقاتی شرکت می کند.” او سپس در توییت دیگری نوشت: “در بیانیه های من تناقضی نبود… من فقط در تصویر العمل به سوالات زیاد جزییات بیشتری ارائه کردم.”

افشاگری تازه نیویورک تایمز علیه پسر ترامپ

یکی از وکلای دونالد ترامپ جونیور در بیانیه ای گفت دیدار موکلش با آن وکیل روس در سال گذشته “هیاهو بر سر هیچ” هست. او نوشت: “بهار سال گذشته دونالد ترامپ جونیور از طریق راب گلدستون مطلع شد که افرادی احتمالا از کارها نادرست کلینتون اطلاع دارند. این جلسه هیچ حاصلی نداشت و پدر او از این مورد مطلع نبود.”

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | دوشنبه | نیویورک | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs